Clubhuis Verkleind

Wie jarig is trakteert!

Geplaatst op 21-03-2022  -  Categorie: 100 jaar Vrijbuiter Algemeen  -  Auteur:

SailWise

Wie jarig is trakteert! 

De Vrijbuiter heeft gekozen om SailWise en met name Robinson Crusoe te steunen.

Robinson Crusoe, het eerste eiland ten zuidwesten van onze Vrijbuiter, is ingericht voor o.a. zeilers in een rolstoel. 

Zeilen in een rolstoel, kan dat? SailWise maakt dit al meer dan 45 jaar mogelijk met haar aangepaste schepen en accommodaties organiseren zij uitdagende en actieve watersportactiviteiten voor mensen met een lichamelijk en/of verstandelijke beperking. Wij Vrijbuiters zijn hier allemaal bekend mee, we zien de enthousiaste zeilers van het watersporteiland vaak op de plas.

SailWise gaat uit van wat mensen wél kunnen en laat hen hun beperking vergeten, doordat ze letterlijk en figuurlijk het roer in handen hebben. Zo genieten de deelnemers van een onvergetelijke tijd op het water en verleggen ze hiermee zelfs hun grenzen, wat vanzelfsprekend een positief effect heeft op hun zelfredzaamheid en zelfvertrouwen in het dagelijks leven.  

Stichting SailWise is afhankelijk van fondsen, donateurs en sponsoring door bedrijven, daarom is SailWise ook heel blij dat GWV De Vrijbuiter SailWise heeft gekozen als goed doel ter gelegenheid van het 100-jarig jubileum.

Wij, GWV de Vrijbuiter, steunen SailWise naast donaties vooral door de verbinding te maken met onze naaste buren op Robinson. Het hele jaar gaan wij activiteiten organiseren, bij onze evenementen om aandacht, steun en hulp te vragen voor Robinson. Zo gaan wij bijvoorbeeld wedstrijdleiding leveren bij één van hun sponsorevenementen en bieden wij helpende handen bij de renovatie en verduurzaming van de accommodatie op Robinson.

Wilt u met eigen ogen zien hoe SailWise watersport voor mensen met een beperking mogelijk maakt, ga dan naar de burendag op Robinson Crusoe op zondag 24 april a.s. Meer informatie hierover vindt u op de posters in het clubhuis. Als u nu al meer wilt weten over SailWise, bezoek dan gerust de website van SailWise. 

https://sailwise.nl/

Agenda

JUN
15
Indische maaltijd door meesterkok Franc Schiet

Evenement | 18:00

Vol, inschrijven is niet meer mogelijk.

JUN
18
WAW 2025

Woensdag Avond Wedstrijden | deel 9 / 19

JUN
18
WAW maaltijd

Woensdag Avond Wedstrijden

De WAW maaltijd voor komende woensdag: Lasagne

JUN
21
Combi Vinkeveen

Jeugdzeilen | deel 1 / 2

Informatie en inschrijven, ga naar de website van Combi Amsterdam.

JUN
22
Combi Vinkeveen

Jeugdzeilen | deel 2 / 2

Informatie en inschrijven, ga naar de website van Combi Amsterdam.

JUN
25
WAW 2025

Woensdag Avond Wedstrijden | deel 10 / 19

JUN
28
Vrijbuiter Familie dag

Evenement | 10:00 - 21:00 | terrein GWV De Vrijbuiter

JUN
29
Clubkampioenschappen

Jeugdzeilen

Informatie en inschrijven, ga naar de website van Combi Amsterdam.

JUN
29
Vrijbuiter Clubkampioenschappen

Evenement

JUL
2
WAW 2025

Woensdag Avond Wedstrijden | deel 11 / 19

JUL
5
BBQ op zaterdagavond 5 juli

Wedstrijdzeilen Algemeen

Inschrijven kan nog tot 20:00 op 3 juli.

JUL
5
Vrijbuiterweekend

Jeugdzeilen | deel 1 / 2

Informatie en inschrijven via de Vrijbuiter website https://www.gwvdevrijbuiter.nl/nieuws-vrijbui...

JUL
5
Vrijbuiterweekend 2025

Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 1 / 2

JUL
6
Vrijbuiterweekend

Jeugdzeilen | deel 2 / 2

Informatie en inschrijven via de Vrijbuiter website https://www.gwvdevrijbuiter.nl/nieuws-vrijbui...

JUL
6
Vrijbuiterweekend 2025

Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 2 / 2

Logo GWV De Vrijbuter
Gooise Watersport Vereniging
De Vrijbuiter

Volg ons via: