Als Vrijbuiter lukt het ons vrijwel ieder jaar een mooi aantal zeilers van onze vereniging te plaatsen voor de Combi Finale in Hoorn. Zelfs meerdere zeilers uit één gezin is daarbij geen uitzondering geweest. Maar de resultaten waarmee Vrijbuiter broers Alexander en Christopher Hartsink zich hebben geplaatst zijn uitzonderlijk goed. Terecht dat lokale krant de Meerbode daar aandacht aan besteed met een leuk artikel. We zijn als Vrijbuiter erg trots op de resultaten van Christopher en Alexander maar natuurlijk ook op de resultaten van andere Vrijbuiter zeilers die zich voor de Combi Finale geplaatst hebben. Te weten: Lynn Ruijter, Lennart Boeree, Mees Groot Nuelend, Son Weir, Jikke van Hövell en Merijn Ruijter. Gefeliciteerd allemaal.
En tevens een waarschuwing: Wedstrijdzeilen bij de Vrijbuiter is verslavend en kan grote gevolgen hebben. Morgen een verhaal over twee andere Vrijbuiter zeilers die een avontuur tegemoet gaan!
Hieronder een afbeelding van de tekst uit de Meerbode, de tekst is ook in de online krant te vinden op pagina 12: https://www.meerbode.nl/news_rv/rv-dezeweek.pdf
JAN
19
|
JAJO Team DutchSail Experience
Evenement | 12:00 Programma: 12:00 - 16:00 uur - jeugd tot 18 jaar kan de AC40 simulato... |
FEB
2
|
Frank en Ria Moorman op reis met de Hygge
Evenement | 15:00 |
FEB
9
|
Cursus Vaarbewijs 1
Evenement | Clubhuis KWVL |
MRT
23
|
Cursus Vaarbewijs 2
Clubhuis | GWV De Vrijbuiter Dit is het inschrijfformulier voor de (fysieke) cursus Klein Vaarbewijs II op zondag 23 maart 202... |