Mooie prijzen voor de Vrijbuiter bij de U4 Medemblik
Bij de U4 Medemblik op 14 en 15 april was vooral de zaterdag de productieve dag met vier wedstrijden. De eerste drie konden vlot achter elkaar gestart worden. Bij de vierde wedstrijd begonnen winddraaiingen roet in het eten te gooien en duurde het toch nog behoorlijk lang voordat de laatste wedstrijd van de dag van start was.
Op zondag bleef de draaiende wind het heersende beeld. Bij de Splash werden er toch nog drie wedstrijden gestart. Bij de Optimist met veel grotere startvelden bleef de teller op twee wedstrijden staan.
Bij de Splash B wist Jop het podium te halen, hij werd tweede! Mats maakte een mooi debuut in de Splash B. Zeilde hij de week daarvoor nog de Optispring, nu wist hij de vierde plek te behalen in zijn nieuwe zeilklasse.
Voor wat betreft de prijzen in de Optimist werd het een familie aangelegenheid. Hidde werd negende in het totaalklassement. Bij de benjamins waren er medailles voor Floris die tweede werd en Hieke die eindigde op de vijfde plaats.

Floris en Hieke bij de prijsuitreiking

Hidde in actie tijdens de U4

|
|
Leden koken voor Leden Italiaanse avond Nieuwe datum volgt
Evenement | 17:00 - 23:00 | Clubhuis Kom genieten van een sfeervolle Italiaanse avond met een traditioneel Ossobuco diner e... |
|
JAN
11
|
Nieuwjaarsborrel & Nieuwjaarsduik
Evenement | 16:00 - 19:00 | Clubhuis en Helling Lagerwal Voor alle leden, opgeven niet nodig. Voor de Nieuwjaarsduik: Vergeet je zwemkleding niet! ... |
|
MRT
28
|
Primus Inter Pares 2025
Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 1 / 2 |
|
MRT
29
|
Primus Inter Pares 2025
Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 2 / 2 |
