Eindelijk mocht Combi-groen gaan racen!
De buitenploeg mocht het eerste weekend van september weer racen. Het tweede weekend van september mochten de combi-zeilers en dan vooral de Combi-groen-ploeg ook hun vaardigheden testen.
Voor de Combi Groen ploeg was het een spannend weekend, want dit was voor Nicholas, Liz, Rosa, Wikke en Loek de eerste keer. En ook de eerste wedstrijd op Vinkeveen.
Nou en dat beviel direct al goed! Het is ook helemaal niet eng!
Wat het nou zo leuk maakt is dat de beginnende wedstrijdzeilers, de combi-groen-groep, tijdens een combi heel goed begeleid worden door de organisatie. Zo is er altijd een heel duidelijk apart palaver waarin de baan, de startprocedure en de spelregels uitgelegd worden. Er is altijd een voorvaar-boot die ervoor zorgt dat je de goede kant op vaart en afgelopen weekend in Vinkeveen was ook zelfs een bezem-boot. De bezem-boot gaf je, als je het nodig had, een tip en zo werd het voor iedereen mogelijk om alle wedstrijden te finishen.
En dat lukte, en hoe! Eén wedstrijd kregen we het als vrijbuiters zelfs voor elkaar om allemaal binnen de eerste 10 te finishen! Geweldig hè?
We vermoeden dat het komt door het – intensieve – pauzeprogramma… Want als je denkt dat zeilers in de pauze even rustig aan doen heb je het mis. Dan wordt er hard getraind: squads, planken, burpies. Een boterham met bootcamp.
Er was ooit eens een optimistzeiler die zich afvroeg of zeilen een sport is, nou wel als Ying je trainer is!
Voor wie alle verhalen wil horen: Vraag het aan Wikke, Liz, Rosa, Nicholas en Loek. Ze zijn te herkennen aan hun tanktop met hun naam erop.
Oh ja! En de Vinkeveense plassen zijn zo helder, we konden zelfs Liz haar zwaard door het water heen zien!
JUL
16
|
WAW 2025
Woensdag Avond Wedstrijden | deel 13 / 19 |
JUL
16
|
WAW maaltijd
Woensdag Avond Wedstrijden De WAW maaltijd voor komende woensdag: 1/2 Boederij kip - roseval aardappel - boeren gr... |
JUL
29
|
Diner Jolly Midweek
Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 1 / 2 Om op te geven voor een diner zonder in te schrijven voor de wedstrijden of om na de inschrijving... |
JUL
29
|
Jolly Midweek 2025
Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 1 / 3 |
JUL
30
|
Diner Jolly Midweek
Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 2 / 2 Om op te geven voor een diner zonder in te schrijven voor de wedstrijden of om na de inschrijving... |
JUL
30
|
Jolly Midweek 2025
Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 2 / 3 |
JUL
31
|
Jolly Midweek 2025
Wedstrijdzeilen Algemeen | deel 3 / 3 |
AUG
2-8
|
Sneekweek
Jeugdzeilen | 2 - 8 aug | 7 dagen Informatie en inschrijven, ga naar de website van https://www.sneekweek.nl/ |
AUG
13
|
WAW 2025
Woensdag Avond Wedstrijden | deel 14 / 19 |
AUG
20
|
WAW 2025
Woensdag Avond Wedstrijden | deel 15 / 19 |
AUG
27
|
WAW 2025
Woensdag Avond Wedstrijden | deel 16 / 19 |
AUG
29
|
Vrijdagmiddag Clinic LTT
Jeugdzeilen | deel 3 / 7 INSCHRIJFFORMULIER Deze activiteit is voor het inschrijven en betalen voor de extra clinic... |
SEP
3
|
WAW 2025
Woensdag Avond Wedstrijden | deel 17 / 19 |
SEP
5
|
Vrijdagmiddag Clinic LTT
Jeugdzeilen | deel 4 / 7 INSCHRIJFFORMULIER Deze activiteit is voor het inschrijven en betalen voor de extra clinic... |
SEP
10
|
WAW 2025
Woensdag Avond Wedstrijden | deel 18 / 19 |