Eindelijk mocht Combi-groen gaan racen!
De buitenploeg mocht het eerste weekend van september weer racen. Het tweede weekend van september mochten de combi-zeilers en dan vooral de Combi-groen-ploeg ook hun vaardigheden testen.
Voor de Combi Groen ploeg was het een spannend weekend, want dit was voor Nicholas, Liz, Rosa, Wikke en Loek de eerste keer. En ook de eerste wedstrijd op Vinkeveen.
Nou en dat beviel direct al goed! Het is ook helemaal niet eng!
Wat het nou zo leuk maakt is dat de beginnende wedstrijdzeilers, de combi-groen-groep, tijdens een combi heel goed begeleid worden door de organisatie. Zo is er altijd een heel duidelijk apart palaver waarin de baan, de startprocedure en de spelregels uitgelegd worden. Er is altijd een voorvaar-boot die ervoor zorgt dat je de goede kant op vaart en afgelopen weekend in Vinkeveen was ook zelfs een bezem-boot. De bezem-boot gaf je, als je het nodig had, een tip en zo werd het voor iedereen mogelijk om alle wedstrijden te finishen.
En dat lukte, en hoe! Eén wedstrijd kregen we het als vrijbuiters zelfs voor elkaar om allemaal binnen de eerste 10 te finishen! Geweldig hè?
We vermoeden dat het komt door het – intensieve – pauzeprogramma… Want als je denkt dat zeilers in de pauze even rustig aan doen heb je het mis. Dan wordt er hard getraind: squads, planken, burpies. Een boterham met bootcamp.
Er was ooit eens een optimistzeiler die zich afvroeg of zeilen een sport is, nou wel als Ying je trainer is!
Voor wie alle verhalen wil horen: Vraag het aan Wikke, Liz, Rosa, Nicholas en Loek. Ze zijn te herkennen aan hun tanktop met hun naam erop.
Oh ja! En de Vinkeveense plassen zijn zo helder, we konden zelfs Liz haar zwaard door het water heen zien!

|
OKT
29
|
Team Captain overleg Roeien
Roeien Algemeen | 19:30 - 21:00 | Clubhuis GWV |
|
OKT
31
|
Solo WinterKampioenschap
Wedstrijdzeilen Algemeen | GWV De Vrijbuiter |
|
|
De Najaarstraining is een wedstrijdgerichte training voor jeugdzeilers in de klasses Optimist, IL... |
|
OKT
31
|
NK 6 MPM Muiden Pampus Muiden Wedstrijddag 1
Roeien Algemeen | 10:00 - 17:00 | KNZ&RV Muiden |
|
NOV
1
|
Najaarstraining Optimist&Splash
Jeugdzeilen Algemeen | 10:00 - 15:00 | deel 1 / 4 | GWV "De Vrijbuiter" De Najaarstraining Optimist en Splash is een wedstrijdgerichte training voor jeugdzeilers die nog... |
|
NOV
1
|
NK 6 MPM Muiden Pampus Muiden Wedstrijddag 2
Roeien Algemeen | 10:00 - 16:00 | KNZ&RV Muiden |
|
NOV
8
|
Najaarstraining Optimist&Splash
Jeugdzeilen Algemeen | 10:00 - 15:00 | deel 2 / 4 | GWV "De Vrijbuiter" De Najaarstraining Optimist en Splash is een wedstrijdgerichte training voor jeugdzeilers die nog... |
|
NOV
8
|
Roeiborrel najaar 2026
Roeien Algemeen | 15:00 - 19:00 | Clubhuis GWV De Vrijbuiter Loosdrecht |
|
NOV
15
|
Najaarstraining Optimist&Splash
Jeugdzeilen Algemeen | 10:00 - 15:00 | deel 3 / 4 | GWV "De Vrijbuiter" De Najaarstraining Optimist en Splash is een wedstrijdgerichte training voor jeugdzeilers die nog... |
|
NOV
19
|
Algemene Ledenvergadering (najaar)
Clubhuis | 20:00 - 22:00 | Clubhuis GWV De Vrijbuiter |
|
NOV
22
|
Najaarstraining Optimist&Splash
Jeugdzeilen Algemeen | 10:00 - 15:00 | deel 4 / 4 | GWV "De Vrijbuiter" De Najaarstraining Optimist en Splash is een wedstrijdgerichte training voor jeugdzeilers die nog... |
|
NOV
22
|
Chocoladeletter Cup 2026
Jeugdzeilen | 10:30 - 16:00 Op zondag 22 november sliuten we het jaar jeugdzeilen gezamenlijk af met de Chocoladelettercup 20... |
