Clubhuis Verkleind

In memoriam Martin Heineke

Geplaatst op 30-12-2022  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Bestuur

Gisteren bereikte ons het trieste bericht dat Martin Heineke op 29 december is overleden. Met het overlijden van Martin nemen we ook afscheid van een icoon van de wedstrijdzeilsport.

Martin Heineke heeft een indrukwekkende lijst aan titels behaald op het water. Hij werd, tussen 1977 en 2014, 18 keer Nederlands Kampioen, behaalde soms meerdere kampioenstitels in verschillende klassen in één jaar en won ook vier keer de Primus Inter Pares. 

Voor De Vrijbuiter heeft Martin altijd veel betekend als wedstrijdleider en bij het opleiden van nieuwe wedstrijdleiders. Martin is heel lang, tot zijn gezondheid het niet meer toeliet, lid geweest van de wedstrijdcommissie. 

Als echte Loosdrechter was Martin niet alleen actief in de zeilsport maar ook meer dan veertig jaar ijsmeester. Voor zijn bijdrage aan de zeil én schaatssport is Martin geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Martin was ook ere-lid van de Pampus Klasse Organisatie en IJsclub De Loosdrechtse Plassen

De liefde voor het wedstrijdzeilen wist Martin ook over te brengen op zijn dochter en zoon. Ook voor vele anderen in de zeilsport is hij een bron van inspiratie geweest. 

 We wensen Dorrit, Kelly en Bob veel sterkte.

 

Agenda

JAN
19
JAJO Team DutchSail Experience

Evenement | 12:00

Programma: 12:00 - 16:00 uur - jeugd tot 18 jaar kan de AC40 simulato...

FEB
2
Frank en Ria Moorman op reis met de Hygge

Evenement | 15:00

FEB
9
Cursus Vaarbewijs 1

Evenement | Clubhuis KWVL

MRT
23
Cursus Vaarbewijs 2

Clubhuis | GWV De Vrijbuiter

Dit is het inschrijfformulier voor de (fysieke) cursus Klein Vaarbewijs II op zondag 23 maart 202...

Logo GWV De Vrijbuter
Gooise Watersport Vereniging
De Vrijbuiter

Volg ons via: