JeugdNieuw2

Kampioenschap Jeugdzeilen 2023 9 juli

Kampioenschappen Jeugdzeilen 2023

 voor de Optimist, Splash en Laser

Op 9 juli as organsieren wij de Clubkampioenschappen voor de jeugd. Dit betekent dat we de sportieve uitdaging aangaan om te kijken wie zich de beste Opti, Splash of Laser zeiler van De Vrijbuiter mag noemen.

Vaar je niet mee met het Vrijbuiter jeugdzeilprogramma, maar wil je wel meedoen met de Clubkampioenschappen, schrijf je dan in via deze site: 

Vaar je wel mee via het jeugdzeilprogramma? Geef je dan op via de appgroep van jouw eigen team.

 

Als niet deelneemt aan het jeugdzeil programma bedragen de kosten € 10,00. Je kunt middels deze knop inschrijven en betalen.

Programma:

  • 10.00 uur palaver
  • 11.00 uur wedstrijden
  • 13.00 uur lunch met warme snack op de kant
  • Prijsuitreiking: ca 15.30 (richtlijn)

Agenda

 
 
Basis pakket Combi 2026

Jeugdzeilen

Schrijf je nu in voor het basis programma van het Combiteam 2026! Het basisprogramma bestaat uit ...

 
 
Basis pakket LTT 2026

Jeugdzeilen

Schrijf je nu in voor het basis programma van het LTT 2026! Het basisprogramma bestaat uit twee d...

JUN
20-21
Combi Loosdrecht

Jeugdzeilen Algemeen | 20 - 21 jun | 10:00 - 16:00 | 2 dagen

Dit jaar is het weer de beurt aan De Vrijbuiter om de Combi Loosdrecht te organiseren in samenwer...

JUN
28
Clubkampioenschappen 2026

Jeugdzeilen Algemeen | 10:00 - 16:00 | GWV "De Vrijbuiter"

Na het succes van 2025 organiseren we ook dit jaar weer de clubkampioenschappen. Jong en oud, zei...

AUG
1-7
Sneekweek

Jeugdzeilen | 1 - 7 aug | 7 dagen | KWS Sneek starteiland

Sinds een aantal jaar gaan we met een club Vrijbuiter jeugdzeilers naar de Sneekweek. Dit is op e...

NOV
22
Chocoladeletter Cup 2026

Jeugdzeilen | 10:30 - 16:00

Op zondag 22 november sliuten we het jaar jeugdzeilen gezamenlijk af met de Chocoladelettercup 20...

Logo GWV De Vrijbuter
Gooise Watersport Vereniging
De Vrijbuiter

Volg ons via: